Dlaczego my?

Najwyższa jakość

Produkty wytwarzane przez DERPOL Sp. z o.o. są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby służyły przez wiele lat zachowując pierwotną jakość wykonania. Dlatego utrzymujemy odpowiednie poziomy reżimu technologicznego, nadzorując wszystkie procesy w pełni profesjonalną, zaangażowaną i doświadczoną kadrą. Wiemy, że najlepszym Klientem jest ten, który zadowolony powraca z kolejnymi zamówieniami, dlatego nie godzimy się na szybkie zyski kosztem niskiej jakości. Działamy już kilkadziesiąt lat i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Dlatego rozumiemy, że jakość produkcji w naszej firmie musi być zgodna z najwyższymi standardami branży.

 

Wieloletnie doświadczenie

Ponad 30 lat doświadczenia to miliony wyprodukowanych sztuk tablic rejestracyjnych, ramek i tablic informacyjnych. Jako firma produkcyjna dobrze wiemy, że najważniejsze jest wprowadzanie zmian wypracowanych w procesach „uczenia się”. Stale doskonalimy nasze umiejętności, wdrażamy nowe rozwiązania i dążymy do maksymalizacji zadowolenia naszych Klientów przy realizacji każdego zamówienia. Specjalistyczna wiedza pomaga nam lepiej współpracować z naszymi odbiorcami już na etapie przyjmowania zamówienia. Dzięki temu potrafimy doradzić optymalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb i możliwości każdego Klienta. Tak rozumiemy partnerstwo biznesowe, które oferujemy naszym Klientom.

 

Nowoczesna technologia

Uruchomienie najnowszej części parku maszynowego dla produkcji tablic rejestracyjnych i informacyjnych w firmie DERPOL datuje się na rok 2014. Wówczas, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej zakupiliśmy zespół maszyn, urządzeń i oprogramowania do produkcji na najwyższym światowym poziomie. Przykładowo, stosowana przez nas technologia hot stampingu pozwala na barwienie wytoczonych znaków tablic na gorąco, dzięki czemu możemy produkować szybciej, bezpieczniej i z większą dbałością o środowisko naturalne. Zarówno procesy formowania kształtów tablic, profilowania i wytłaczania znaków, jak i nadruku to najnowsza światowa technologia. Obecnie, dzięki realizacji projektu inwestycyjnego jesteśmy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych tej branży w Polsce i Europie. Zapewniamy jakość, terminowość i ciągłość dostaw. Zwiększyliśmy wydajność oraz obniżyliśmy koszty jednostkowe produkcji. Dbamy o bezpieczeństwo i ekologię. Czy możemy jeszcze coś zrobić, abyś został naszym Klientem?

Jesteś zainteresowany tablicami rejestracyjnymi
krajów Unii Europejskiej i świata?

regionalny-program-operacyjny

Projekt i wdrożenie InternetProjects.pl