O firmie DERPOL Sp. z o.o.

Producent tablic rejestracyjnych - DERPOL - zdjęcie 1Firma DERPOL Sp. z o.o. to uznana marka na rynku producentów tablic rejestracyjnych do pojazdów, ramek do mocowania tablic oraz tablic informacyjnych. Historia firmy DERPOL sięga roku 1982. Niewiele firm z tej branży może pochwalić się tak długim i nieprzerwanym stażem.

Ponad 30-letnie doświadczenie w tej specyficznej dziedzinie produkcji czyni z naszej firmy sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

W codziennej pracy dbamy nie tylko o wysoką jakość produkowanego asortymentu, terminowość realizacji dostaw czy pełną zgodność z wymogami formalnymi (przepisy prawa). Równie ważne są: doświadczenie, wiedza i kompetencje w relacjach z Klientami, którymi są w zakresie tablic: Wydziały Komunikacji urzędów miast i powiatów, a w zakresie ramek do montażu tablic – odbiorcy hurtowi i detaliczni branży motoryzacyjnej. Firma DEROPL nieustannie się rozwija.

 


Producent tablic rejestracyjnych - DERPOL - zdjęcie 2W roku 2014 przy udziale Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zrealizowaliśmy bardzo dużą inwestycję wdrożenia nowej technologii produkcji. Rozbudowaliśmy również zaplecze produkcyjne tworząc nową halę produkcyjną z nowoczesnym magazynem. Dzięki tym inwestycjom, obecnie dysponujemy najnowocześniejszym parkiem produkcyjnym dla prowadzonej działalności. Wierzymy, że w ten sposób najlepiej udowadniamy nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm w relacjach biznesowych z każdym Klientem.

 

 

 

 


Producent tablic rejestracyjnych - DERPOL - zdjęcie 4Jakie wyzwania stoją teraz przed nami? Jako firma rodzinna, przede wszystkim dążymy do osiągnięcia ciągłości i stabilności pracy poprzez rozwój i utrwalanie relacji z naszymi odbiorcami. Każde zrealizowane zamówienie to dla nas krok w przyszłość. Mamy nadzieję, że dołączając do grona naszych Klientów będziecie Państwo rozwijać swój biznes z taką radością, jak my.

 

 

 

 


Zapraszamy do współpracy

Jesteś zainteresowany tablicami rejestracyjnymi
krajów Unii Europejskiej i świata?

regionalny-program-operacyjny

Projekt i wdrożenie InternetProjects.pl